Škola suché výstavby

Práce se sádrokartonem je jednoduchá a rychlá! Naučíme vás základní dovednosti, ukážeme vám různé triky, zodpovíme vaše dotazy, pomůžeme vám vyhnout se případným chybám. Přihlaste se do Rigips školy suché výstavby na veletrhu Stavební veletrhy Brno. Škola je určena pro laiky i řemeslníky.

ÚČAST VE ŠKOLE JE ZDARMA!

Termín: středa 20. 4. – sobota 23. 4. 2016

Místo: Brněnské výstaviště, Hala P, plocha 146A

Rigips škola suché výstavby je rozdělena do osmi stanovišť, tzv. dílen. Každá dílna je věnována určitým specifickým dovednostem práce se sádrokartonem. V dílně se vás ujme jeden z našich Rigips specialistů, který vám vše předvede a bude vám při práci radit. A protože v dílnách bude vždy maximálně šest žáků, náš specialista bude mít dostatek času se vám věnovat.

Program jednotlivých dílen naleznete zde:

Video z loňského ročníku

Více o loňském ročníku – průběh, dojmy účastníků, fotky.

Jak se přihlásit do Rigips školy suché výstavby? Jednoduše – klikněte na níže uvedenou ikonu, otevře se vám kalendář termínů s uvedením volných míst, klikněte na políčko s termínem a dílnou dle vašeho výběru a otevře se vám přihlašovací formulář. Po vyplnění a odeslání formuláře obdržíte emailem potvrzení o registraci. V emailu naleznete také odkaz na stažení volné vstupenky na Stavební veletrhy Brno.

Je vámi vybraný termín již obsazen? Nezoufejte a navštivte náš stánek na Stavebních veletrzích Brno 2016, kde vám naši odborníci poradí a navíc si tam můžete koupit knížku Sádrokarton zvládneme sami za zvýhodněnou cenu 99 Kč oproti běžné ceně 197 Kč.

 

 

 

 

 

Centrum technické
podpory Rigips

296 411 800 (Po-Čt 8:00-16:30, Pá 8:00-15:00)