Akce o sádrokarton v hodnotě až 100.000 Kč je tu!

Chystáte se letos pustit do rekonstrukce svého interiéru? Svůj projekt můžete přihlásit do velké akce společnosti Rigips s podporou vydavatelství Business Media, v níž můžete vyhrát vysokopevnostní sádrokartonové desky Habito a příslušenství až za 100 tisíc korun, a to do 31. 8. 2017.

Podmínkou účasti v akci je poskytnutí požadovaných údajů a zaslání podkladů, které mimo jiné zahrnují fotografie bytu před rekonstrukcí a fotografie domu zvenčí, projektovou dokumentaci, půdorys před a plánovaný půdorys po rekonstrukci a zdůvodnění, proč se dotyčný rozhodl rekonstruovat.

Rigips RV 2017

Odborná porota vybere až tři stavebníky, kterým společnost Rigips poskytne materiál na rekonstrukci sádrokartonem v hodnotě až 100.000 Kč dle aktuálních cen v kalkulátoru na eRigipsu, přičemž upřednostněny budou rekonstrukce s největší změnou, tj. kde bude markantní rozdíl mezi stavem před a po rekonstrukci. Na místě bude odborník ze společnosti Rigips, který poskytne poradenství, když to bude situace vyžadovat. Celý proces rekonstrukce bude zdokumentován ve videích a na fotografiích.

Podrobné podmínky najdete ZDE. Své přihlášky můžete zasílat na e-mail soutez@mujdum.cz do 31.8.2017. Samotnou rekonstrukci, jejíž celkové trvání nesmí překročit tři měsíce, je pak třeba zahájit do 30.11.2017. 

 

Superpevná sádrokartonová deska

Sádrokartonová deska Habito disponuje extrémní pevností a odolností srovnatelnou s tradičním zdivem. Na jeden kotevní bod unese až 34 kg při použití běžného vrutu Ø 5 mm, a to bez použití hmoždinek, a tudíž bez nutnosti předvrtání i nepříjemného úklidu. Pokud navíc použijete kovovou rozpínací hmoždinku, kotvu Molly, můžete bez obav zatížit stěnu z Habita až 155 kg těžkým břemenem.

Rychlé a snadné kotvení do Habita umožňuje ohromnou flexibilitu při zařizování bytu. Umístění různých předmětů na stěny lze řešit podle momentálních potřeb a nálady jeho obyvatel. Rovněž převěšování předmětů na jiné místo nepředstavuje žádný problém.

Kromě toho si nemusíte dělat hlavu s přenosem hluku mezi místnostmi, neboť deska perfektně izoluje hluk, a to mnohem efektivněji než běžné zdivo. Například ve srovnání s pórobetonovou příčkou je deska Habito při zachování srovnatelné zvukové izolace dvakrát užší.  

Univerzální sádrokarton

Sádrokarton je materiál se značným spektrem využití v novostavbách i při rekonstrukcích starších objektů. Lze z něj snadno vybudovat instalační příčky, podhledy, předsazené nebo šachtové stěny, lehké plovoucí a lehké sádrokartonové podlahy. K nesporným přednostem tohoto řešení patří rychlost montáže, flexibilita a snadná zpracovatelnost, nízká hmotnost a jednoduchá manipulace s dílčími konstrukčními prvky.