Jak na hladké stěny a rohy, které se neotlučou?

Moderní suchá výstavba umožňuje velkou variabilitu provádění a výsledků. Slučuje se zde funkčnost, estetika a čistota provedení. Kvalitní zpracování a výsledná podoba povrchu hraje stále významnější roli v interiéru. Dokonalý povrch umožňuje využít krásy tvarů a barev, hru světla a stínů. Proto je pro nás tak důležité, abychom uměli nabídnout kompletní řešení pro dokonale hladké povrchy bez viditelných spár nebo funkční ochranu rohů, které se ani po nárazu neotlučou.

Nová aplikace “Dokonale hladké stěny – Best Finish Tool” Vám názorně ukáže, jak vypadá povrch stěny s různou kvalitou povrchu v průběhu dne, kdy slunce ozařuje skrz okno místnost, a večer za umělého osvětlení. Můžete si také promítnout, jak dopadne náraz předmětu na roh, který není buď nijak chráněn, nebo je chráněn standardním hliníkovým profilem nebo našimi speciálními páskami EasyFlex nebo AquaBead.

Zároveň Vám v aplikaci nabízíme kompletní seznam našich materiálů, s nimiž docílíte toho nejlepšího výsledku.

Aplikaci si můžete stáhnout zdarma pro Android i iOS, najdete ji pod názvem Best Finish od společnosti Saint-Gobain. Nebo si ji prohlédněte na našich www stránkách ZDE.