Kancelářské a obchodní prostory

Výhody využití systémů suché výstavby pro stavbu a rekonstrukci kancelářských a obchodních prostor:

Rychlost výstavby

Suchá výstavba je rychlá a efektivní, protože při ní odpadají technologické přestávky potřebné k vyschnutí vody. Je tedy nesrovnatelně kratší než výstavba tradičním mokrým procesem.

Flexibilita

Sádrokartonové konstrukce umožňují snadné a rychlé provádění změn dispozic interiérů. To umožňuje flexibilnější řešení požadavků vašich klientů.

Zvětšení podlahové plochy

Při využití sádrokartonu ušetříte drahocenné centimetry na tloušťce příčky, a to při srovnatelných parametrech s pórobetonem. Tím zvětšíte podlahovou plochu prostor.

Vysoká únosnost příček

Sádrokartonové příčky unesou těžká břemena, jako např. radiátory, police, knihovny, kuchyňské skříňky apod. Konstrukční deska RigiStabil unese až 80 kg na jeden kotevní bod.

Neprůzvučnost – zamezení šíření hluku zvenku nebo z vedlejších místností

Sádrokartonové příčky dokážou zlepšit neprůzvučnost mnohem efektivněji než ty zděné. Při stejné tloušťce má sádrokartonová příčka Rigips až o 9 dB lepší vzduchovou neprůzvučnost než příčka pórobetonová.

Kvalita vzduchu v interiéru díky využití technologie Activ´Air

Stavební a konstrukční desky Activ´Air dokážou v interiérech snížit  koncentrace formaldehydu až o 70 %, a to po dobu minimálně 50 let.

 

Reference – kancelářské prostory:

 

Reference – obchodní prostory