Kde použít Activ’ Air

Sádrokartonové desky s Activ’Air® je možné uplatnit ve všech běžných typech konstrukcí, kde se používají i běžné sádrokartonové desky – podhledech, příčkách či předsazených stěnách.

Technologie Activ´Air může být obsažena ve všech stavebních i konstrukčních deskách Rigips (stavební deska RB, modrá akustická deska, protipožární deska, konstrukční deska RigiStabil apod.)

Produkty s Activ´Air vám doporučujeme použít především

V dětských pokojích

Děti jsou na kvalitu vnitřního ovzduší nejcitlivější! Vdechují více vzduchu, a tím pádem jsou víc vystaveny škodlivým látkám v ovzduší.

V ložnicích

Spánek tvoří významný podíl každého dne, proto je důležité spávat tam, kde je čisté a kvalitní ovzduší. Zvláště pak, trpíte-li astmatem nebo alergiemi.

V kancelářích

Pracující lidé tráví většinu svého času v uzavřených prostorách, kde jsou kladeny vyšší nároky na kvalitu ovzduší. Zejména pokud se jedná o nově zařízené prostory.

Ve zdravotnických zařízeních

Netřeba asi zmiňovat, že tam, kde se o zdraví dbá nejvíc a kde se zotavují pacienti, je potřeba vytvořit ty nejvhodnější podmínky. To se týká i kvality vnitřního ovzduší.

Ve školkách

Každý rodič při výběru školky dbá o to, aby tam jeho dítě bylo v bezpečí. Inovované školky je proto třeba ošetřit tak, aby ovzduší v nich nepředstavovalo pro dítě žádné riziko.