Pomáháme

POMÁHÁME A PODPORUJEME

U nás v Saint-Gobain chceme jít příkladem. Každý den reprezentujeme naše hodnoty, jsme empatičtí a snažíme se vnímat situace z pohledu ostatních. Nasloucháme, podporujeme a pomáháme. Naši společnost tvoří lidé, kteří cítí zodpovědnost i za svět kolem sebe. To se nepromítá jen v tom, jak pečujeme o naše vnitřní hodnoty a produkované materiály, ale i jak působíme navenek a co děláme pro ostatní.

Jak a komu pomáháme a koho nebo co podporujeme?

Pokud Vás zajímají bližší informace nebo se chcete přidat a pomáhat s námi, napište nám na pomahame@rigips.cz!

 

SPORTUJEME PRO DOBROU VĚC – NADACE LEONTINKA

nadace leontinka

Nadace Leontinka pomáhá dětem a studentům se zrakovým postižením. Jejím posláním je umožnit těmto dětem integraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit.

Zrakově handicapovaný Marek Moflár má za sebou velmi úspěšnou kariéru v silniční cyklistice. Bohužel mu do života vstoupilo zranění. Marek se ale nevzdal, svůj „handicap“ přijal jako výzvu a rozhodl se vydat na cestu vytrvalostního sportu.
Nyní Marek hledá další životní výzvy, které by prokázaly, jak daleko jdou posunout hranice handicapovaných sportovců. A jedna z nich je právě účast na závodu WINTERMAN.
V srpnu jezdíme pro Marka. Do práce a z práce, o víkendu i dovolené, na kole či kolečkových bruslích. Za každý ujetý 1 km přispíváme 6 korunami na Markovu účast v závodě.

Sledujte na našem facebooku a v novinkách na webu, jak si vedeme!

 

 

ŠTĚSTÍ S PŘEKÁŽKOU

“Přijímejme život se všemi jeho barvami” je hlavní myšlenka kulturně-osvětové akce o životě rodin pečující o osoby s handicapem. Letos se bude konat již 4. ročník a my jsme rádi, že jako partneři podporujeme tuto dobrou věc. Přijďte se 17. 9. podívat do Českých Budějovic na náměstí Přemysla Otakara II a přidejte se také :)

Sledujte více na FB stránce akce.

Plakat_final_0

 

PODPORUJEME MLADÉ TALENTY – FOTBALOVÝ KEMP

 fotbal

Za finančního přispění naší společnosti proběhl ve dnech 13. – 16. 7. 2017 fotbalový kemp pro mladé sportovce ve sportovním areálu Horní Počaply.  Děti spaly ve stanech, měly zajištěné jídlo, plné dny sportovních a zábavně-společenských aktivit. Jako památku si každé z dětí odneslo vlastní fotbalový míč a odměny, které dostávaly na konci každého dne za dobrou práci. Program zpříjemnili a oživili hasiči z Mělníka a kolega Michal Šolc, který dětem ukázal, jak se střílí z paintballky. Součástí sportovních aktivit byl i cyklovýlet na zmrzlinu po cyklostezce do Dolních Beřkovic. 

Podívejte se na fotogalerii, jak si děti kemp užily!