ProfiKlub Rigips pro projektanty

rigips_lubos_a_milos_foto_(c)_tomas_maly_MG_3228

Pro ty z vás, kteří již objevili krásu a lehkost suché výstavby Rigips, spouštíme věrnostní program ProfiKlub Rigips se spoustou zajímavých odměn. Za každý m² systémů suché výstavby Rigips ve Vašich projektech získáte body a vyberete si z široké nabídky odměn.

Přihlášení pro již registrované zde.

Nejste ještě registrováni? Zaregistrujte se ještě dnes zde a získejte bonusových 500 bodů!

Poté, co se zaregistrujete, vás bude kontaktovat projektový manažer společnosti Rigips, který vás provede ProfiKlubem a zodpoví vaše případné dotazy. Registrace tedy pro vás bude maximálně pohodová a bezproblémová a nebudete muset trávit spoustu času pročítáním podmínek účasti v programu.

Zde jen krátce o principu účasti v programu:

V ProfiKlubu budete mít svůj profil, kam budete zapisovat jednotlivé projekty. Do každého projektu zaznamenáte množství a typ materiálu Rigips.

projekty_ptscn

V závislosti na použitém materiálu Rigips se vám budou připisovat body. Nezáleží přitom jen na množství, ale také na typu materiálu, každý typ desky je jinak bodově ohodnocen. Např. desky s technologií Activ´Air generují více bodů, než běžné sádrokartonové desky. Nasbírané body poté proměníte v lákavé odměny.

odmeny_ptscn

Účast v ProfiKlubu není časově omezena. Záleží jen na vás, kdy si body budete chtít vyměnit za odměny.

Líbí se vám program a chcete se stát členem? Neváhejte a zaregistrujte se zde.