fbpx

Zapojte se
do Rekonstrukční výzvy

a získejte vysokopevnostní desky Habito® H s příslušenstvím v hodnotě až 100 000 Kč.

Dřevostavba

Vyhrajte materiál na
rekonstrukci domu či bytu

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda budete vylepšovat celý byt v panelovém domě nebo jen jeden pokoj v rodinném domku. Zapojit se může každý!

Výherce vyberou zástupci poroty dodavatele i laické veřejnosti tři projekty, na jejichž realizaci dodá společnost RIGIPS unikátní vysokopevnostní desky Habito® H s příslušenstvím. Součástí výhry jsou rovněž konzultace projektového manažera.

Co umí Habito® H

Hodně toho unese

Únosnost desky Habito® H je až 34 kg na jeden kotevní bod při použití běžného vrutu do dřeva Ø 5 mm.

To vše bez převrtání a speciálních hmoždinek při excentricitě „e" = 100 mm. Poličky s knihami, televizi, garnýže či obrazy je možné velmi snadno upevnit na stěně běžným šroubovákem.

Výhodou je možnost umístit jednotlivé vruty s minimální roztečí 30 mm, aniž by byla omezena únosnost každého vrutu.

Deska Habito

Kotvení bez výztuh, bez hmoždinek a bez předvrtání

Předměty lze kotvit bez předem nainstalovaných výztuh či výdřev. Není nutné dopředu přemýšlet, kde a jak budou na stěně umístěny jednotlivé předměty. Tento fakt ocení nejen uživatelé interiérů, ale také montážníci, projektanti a architekti.

Do Habito® H je možné kotvit předměty běžným vrutem bez předvrtání a hmoždinek. Odpadá úklid nepořádku po vrtání a sádrování otvorů pro hmoždinku. Není třeba ani speciální nářadí, stačí běžné vruty do dřeva Ø 5 mm a šroubovák.

Pro montáž desek Habito® H do kovové konstrukce je však zapotřebí použít speciální šrouby typu UMN.

Žena zdobící interiér

Izoluje zvuk

Habito® H přispívá i k výborným akustickým vlastnostem.

Příčka či předstěna z Habito® H je proto vhodná k odhlučnění interiéru. Už žádný hluk z dětského pokoje ani žádné hlasy od sousedů.

Konstrukce Habito® H svými akustickými parametry výrazně převyšují příčky se zděnou technologií, přičemž jsou mnohem užší.

Akustické vlastnosti příček habito

O soutěži

Do soutěže se mohou zapojit pouze projekty týkající se rekonstrukce interiéru, vnitřních prostor domu či bytu (nikoliv nerezidenční prostory). Zúčastnit se mohou pouze fyzické osoby starší 18 let, občané ČR, jež mají trvalý pobyt na území České republiky po dobu konání soutěže.

Výhrou je materiál společnosti RIGIPS v příslušné hodnotě v cenách dle platného ceníku s DPH.