Muž ve sprše Muž ve sprše

Vyhrajte materiál na
rekonstrukci domu či bytu

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda budete vylepšovat celý byt v panelovém domě nebo jen jeden pokoj v rodinném domku. Zapojit se může každý!

Výherce vyberou zástupci poroty dodavatele i laické veřejnosti tři projekty, na jejichž realizaci dodá společnost RIGIPS unikátní vysokopevnostní desky Habito® H s příslušenstvím. Součástí výhry jsou rovněž konzultace projektového manažera.

Dobrý domov

Marek Jedlička, Dobrá u Frýdku Místku

Pro tento projekt už hlasovali 2 lidi

Jako celoživotní velkoměšťák, toho času v Brně, jsem s manželkou hledal hezké zdravé místo pro nás a naše dvě malé děti. Představy byly všelijaké, především velkolepé :). Nakonec jsme s hlavou v oblacích a nohama na zemi pořídili toto: domek spíš menší než velký, zahrada tak akorát. Ale je to prostor. Náš prostor, kde se na oblohu díváme skrz modřín a ořešák, nikoli panelák. A velkolepé si to teprve uděláme! A budeme rádi, když nám s tím pomůžete! Zatím je to jen nemovitost, nikoli domov.

Domek je po částečné rekonstrukci. Chybí dodělat ještě první patro, tedy dva budoucí dětské pokojíčky a jeden „půlpokoj“ – manželčino místo na šití, dětská herna, šatna, skladiště… Chtěli bychom maximálně a účelně využít daný omezený prostor. Podhledy, příčky, podlahy, obklady, vestavěné prostory, zárubně. To jsou prvky, kde nejen sádrokarton pomůže.