Muž ve sprše Muž ve sprše

Vyhrajte materiál na
rekonstrukci domu či bytu

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda budete vylepšovat celý byt v panelovém domě nebo jen jeden pokoj v rodinném domku. Zapojit se může každý!

Výherce vyberou zástupci poroty dodavatele i laické veřejnosti tři projekty, na jejichž realizaci dodá společnost RIGIPS unikátní vysokopevnostní desky Habito® H s příslušenstvím. Součástí výhry jsou rovněž konzultace projektového manažera.

Kompletní rekonstrukce cihlový byt 2+1

Tomáš Jakubec, Kroměříž

Pro tento projekt už hlasovalo 11 lidí

Byt byl zakoupen v původním stavu (r. 1966) a po mnoha stěhováních a zkušenostech z minulosti, vč. rekonstrukce RD, chci tentokrát rekonstrukci provézt s rozmyslem a využitím všech dostupných technických možností. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna oken, vybudování topení (nyní plynové WAF). Některé dveře přijdou zazdít, nebo dojde ke zrušení zárubní pro otevření prostoru, předsíň, kuchyň a koupelnu s wc propojí jednolitá dlažba ve světlém tónu. Boční stěny bytu překryje sádrokartonová příčka z důvodu izolace hluku a současně budou využity k novým rozvodům elektřiny a další kabeláže. V ložnici vznikne sádrokartonová šatna. V předsíni vestavná skříň rovněž s využitím sádrokartonu. Stropní podhledy jsou ve fázi úvahy.