Muž ve sprše Muž ve sprše

Vyhrajte materiál na
rekonstrukci domu či bytu

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda budete vylepšovat celý byt v panelovém domě nebo jen jeden pokoj v rodinném domku. Zapojit se může každý!

Výherce vyberou zástupci poroty dodavatele i laické veřejnosti tři projekty, na jejichž realizaci dodá společnost RIGIPS unikátní vysokopevnostní desky Habito® H s příslušenstvím. Součástí výhry jsou rovněž konzultace projektového manažera.

Kousek Beskyd uprostřed Východních Čech

Petr Česla, Radhošť

Pro tento projekt už hlasovalo 86 lidí

S přítelkyní jsme toužili po útěku z města do přírody, kterou máme oba rádi. Podařilo se nám nalézt hezký domeček se zahradou ideální k rekonstrukci za přijatelnou cenu a už samotný název obce jako by nás lákal a připomínal nám naše oblíbené hory. Po velice krátkém rozmýšlení jsme se pustili do akce, nechali zpracovat projekt, započali jsme s velkým nadšením svépomocí s přípravnými pracemi, vyklízením, oťukáváním omítky, bouráním podlah, aby mohly co nejdříve nastoupit stavební firmy na odbornější práce. Po roce a půl, kdy už jsme podle původních představ měli mít hotovo a těšit se z nového bydlení konečně plánujeme stěhování. Bohužel se při rekonstrukci objevilo pár nemilých překvapení ve formě málo únosných stropů/podlah v podkroví, část střechy bylo nutné zbourat a postavit znovu, a tak nás malinko opustilo nejen naše původní nadšení, ale hlavně se značně ztenčily finanční prostředky. Teď, při stěhování do dvou téměř hotových pokojů stojíme před výzvou, jak vybudovat v podkroví domečku hezké pokojíčky pro čtyři děti. Prostor je nachystaný pro zateplení střechy a jen si říká o sádrokartonovou vestavbu. Pomůžete nám? ;-)