Muž ve sprše Muž ve sprše

Vyhrajte materiál na
rekonstrukci domu či bytu

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda budete vylepšovat celý byt v panelovém domě nebo jen jeden pokoj v rodinném domku. Zapojit se může každý!

Výherce vyberou zástupci poroty dodavatele i laické veřejnosti tři projekty, na jejichž realizaci dodá společnost RIGIPS unikátní vysokopevnostní desky Habito® H s příslušenstvím. Součástí výhry jsou rovněž konzultace projektového manažera.

Pokojíčky pro 2 bezva kluky

Tomáš Svoboda, Horní Jelení

Pro tento projekt už hlasovali 3 lidi

Ahoj,

jsme mladá rodina z malého města ve Východních Čechách a před dvěma lety jsme se nastěhovali do našeho vysněného domečku. Zpočátku jsme byli 3 a do našeho domečku o velikosti 3+1 jsme se náramně vešly.

Naši rodinu však potkalo ještě dvakrát štěstí. Takže současný stav je jedna úžasná žena, jeden milující muž a tři malí tanečníci, fotbalisti a hasiči ve věku 5 a půl roku, 2 a půl roku a nejmladší ve věku 6 měsíců. A protože umíme počítat, tak víme, že dům ve velikosti 3+1 je pro pět členů naší rodiny málo.

Proto jsme se rozhodli k realizaci podkroví a rozšíření našeho zázemí. Náš dům byl zkolaudován v roce 1998, a protože má betonové stropy, rozumně velkou půdu a již vybudované schody, vestavba podkroví je logickým a vcelku i jednoduchým krokem. Pro vestavbu máme dokonce již zpracovanou projektovou dokumentaci a vydaný souhlas s provedením ohlášené stavby od místně příslušného stavebního úřadu
.
V plánu máme vybudování 2 pokojů pro dva malé raubíře, malé koupelny a místnosti pro návštěvy.

Budeme rádi, když se nám povede z realizovat stavbu s pomocí produktů RIGIPS, protože již při změně dispozice v přízemí jsme tyto produkty rádi využili.

Rádi také sledujeme různé servery, kde stavebníci popisují svojí cesty při budování obydlí. Proto i my budeme svoji cestu dokumentovat na serveru sepomoci.cz.

Děkujeme, že jste dočetli až sem a také za hlasy, které třeba dostaneme. Snad Vás náš příběh zaujal, a také motivoval k rozhodnutí rozšířit své bydlení a obdarovat děti lepším prostorem pro život.

Tom