Muž ve sprše Muž ve sprše

Vyhrajte materiál na
rekonstrukci domu či bytu

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda budete vylepšovat celý byt v panelovém domě nebo jen jeden pokoj v rodinném domku. Zapojit se může každý!

Výherce vyberou zástupci poroty dodavatele i laické veřejnosti tři projekty, na jejichž realizaci dodá společnost RIGIPS unikátní vysokopevnostní desky Habito® H s příslušenstvím. Součástí výhry jsou rovněž konzultace projektového manažera.

Rekonstrukce domu z roku 1974

Pavla Svatoňová, Smiřice

Pro tento projekt zatím nikdo nehlasoval

Kupuji dům (můj první) :-) jupííí. Dům je postaven v roce 1974 a posledních 20-30let byl využíván pouze k rekreaci. Prošel částečnou rekonstrukcí, kdy byly vytvořeny 2 bytové jednotky (každá má 2místnosti, kde v jedné jsou plotnová kamna a druhá sloužila jen ke spaní) se společnou koupelnou a WC. Podlahy byly sice vylité, ale v každé místnosti je jiná výška. Už teď vím, že na kvalitní rekonstrukci hypotéka asi stačit nebude, že budu muset dělat hodně kompromisů, ale jako maminka samoživitelka jsem si vyšší úvěr vzít nemohla. Dům se musí stáhnout, chci rozdělat stropy - zkontrolovat a zadělat, chtěla bych podlahové topení, musí se udělat nové rozvody elektro/voda/odpady,....Výsledná dispozice bude 3+1.