Muž ve sprše Muž ve sprše

Vyhrajte materiál na
rekonstrukci domu či bytu

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda budete vylepšovat celý byt v panelovém domě nebo jen jeden pokoj v rodinném domku. Zapojit se může každý!

Výherce vyberou zástupci poroty dodavatele i laické veřejnosti tři projekty, na jejichž realizaci dodá společnost RIGIPS unikátní vysokopevnostní desky Habito® H s příslušenstvím. Součástí výhry jsou rovněž konzultace projektového manažera.

Zpola splněný sen

Robin Valas, Bačkovice 6, 675 32 Bačkovice

Pro tento projekt už hlasoval 1 člověk

Už něco přes rok koukám na internetu po domech na prodej. Před dvěma měsíci jsem narazil na jeden za přijatelnou cenu v krásném a hlavně klidném prostředí v malé vesničce na okraji Vysočiny. K domu náleží uzavřený dvůr s výhledem na les. Přijatelná cena však znamenala, že dům je bez rekonstrukce neobyvatelný. Jako první si musím poradit se štítem domu, který je nahnutý a musí se celý postavit znovu. Část jedné zdi je postavena z nepálených cihel a 40 let bez jakéhokoliv obydlení a tedy zásahu je na těchto cihlách znát, jakožto i na celém domě.
Rekonstruovat se bude muset celý dům, všechny místnosti, z jednoho pokoje v přízemí se musí vybudovat sociální zařízení. Voda, odpady, plyn ani elektrika nejsou v domě vůbec zavedeny. Na půdu, ze které bych rád udělal obyvatelné podkroví se dvěma pokoji, vede staré dřevěné schodiště ze dvora, bude se tedy muset udělat tak, aby se nahoru dalo projít přímo z vnitřku domu.
Jsem ještě student a vím, že jsem si na bedra vzal velkou přítěž, ale bydlet ve vlastním domě je můj sen už hodně let a jsem přesvědčen, že tímto krokem jsem k celkovému splnění svého snu o něco blíž.