Škola suché výstavby

Práce se sádrokartonem je jednoduchá a rychlá! Naučíme vás základní dovednosti, ukážeme vám různé triky, zodpovíme vaše dotazy, pomůžeme vám vyhnout se případným chybám. Přihlaste se do Rigips školy suché výstavby v rámci stavebního veletrhu FOR ARCH 2016. Škola je určena pro laiky i řemeslníky.

ÚČAST VE ŠKOLE JE ZDARMA!

Termín: úterý 20. 9. – pátek 23. 9. 2016

Místo: PVA Letňany, Hala 6, plocha A02

Rigips škola suché výstavby je rozdělena do osmi stanovišť, tzv. dílen. Každá dílna je věnována určitým specifickým dovednostem práce se sádrokartonem. V dílně se vás ujme jeden z našich Rigips specialistů, který vám vše předvede a bude vám při práci radit. A protože v dílnách bude vždy maximálně šest žáků, náš specialista bude mít dostatek času se vám věnovat.

Program jednotlivých dílen naleznete zde:

Video z loňského ročníku

Zde najdete více o minulých ročnících – videa, fotky, dojmy účastníků.

Jak se přihlásit do Rigips školy suché výstavby? Jednoduše – klikněte na níže uvedenou ikonu, otevře se vám kalendář termínů s uvedením volných míst, klikněte na políčko s termínem a dílnou dle vašeho výběru a otevře se vám přihlašovací formulář. Po vyplnění a odeslání formuláře obdržíte emailem potvrzení o registraci. V emailu naleznete také odkaz na stažení volné vstupenky na FOR ARCH.

Je vámi vybraný termín již obsazen? Nezoufejte a navštivte náš stánek na veletrhu FOR ARCH 2016, kde vám naši odborníci poradí a navíc si tam můžete koupit knížku Sádrokarton zvládneme sami za zvýhodněnou cenu 99 Kč oproti běžné ceně 197 Kč.