Škola suché výstavby

Kurzy ve Škole suché výstavby jsou již v plném proudu. Že jste ještě o Škole neslyšeli? Myšlenka otevřít první stálou Školu suché výstavby vznikla na základě velkého úspěchu kurzů, které jsme začali pořádat v rámci veletrhů FOR ARCH a STavebních veletrhů Brno.

Škola suché výstavby je celoročním výukovým programem, který probíhá v novém školicím centru v Horních Počaplech u Mělníka. Kurzy Školy suché výstavby jsou určeny jak laikům, kteří se do výstavby ze sádrokartonu hodlají pustit svépomocí, tak profesionálům, kteří by si rádi prohloubili své znalosti či začali v suché výstavbě podnikat. Můžete si tak vybrat kurz přesně podle vašich potřeb. Je možné absolvovat i více kurzů.

V našich kurzech najdete vše, co vám pomůže vybudovat krásné a zdravé interiéry ať už pro vás či vaše zákazníky. V moderně vybavené dílně se vám budou věnovat zkušení profesionálové společnosti Rigips, kteří vám jednotlivé pracovní postupy názorně ukážou, a poté si je vyzkoušíte vlastníma rukama. Přihlaste se na vypsané kurzy a užijte si skvělou atmosféru a rozšiřte si své znalosti!

Co Vás ve Škole čeká?

Praxe, praxe a zase praxe. Kurzy budou probíhat v malých skupinkách, takže se Vám naši lektoři a mistři budou moct dostatečně věnovat. Montážní postupy si vyzkoušíte vlastníma rukama, budete se moct na cokoli zeptat a dozvíte se mnoho návodů a tipů z praxe. Na konci kurzu obdržíte příslušnou literaturu.

Kdo Vás bude učit?

Praxi povedou Luboš, Miloš a Ondra, naši zkušení demonstrátoři. Dlouholetí zaměstnanci společnosti Rigips se sádrokartonařině věnují snad už od narození. Sledovat je při práci je koncert. S nářadím zacházejí jako housloví sólisté se svým nástrojem a práce jim jde neuvěřitelně rychle od ruky.

Teorii zastřešují zkušení technici Milan, Vojta a Zdeněk, kteří se vedle výuky ve škole věnují i vývoji nových produktů a technik vedoucích k širšímu uplatnění sádrokartonu ve výstavbě.