Vyhrajte materiál za 300 000 Kč!
👉🏻 Přihlaste se do Rekonstrukční výzvy.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz Vám umožní potěšit své blízké speciálním dárkem, jakým je účast na praktickém kurzu montáže sádrokartonu s tematickým zaměřením dle Vašeho výběru. Konkrétní termín kurzu si obdarovaný vybere sám. 

Platnost dárkového poukazu je obvykle stanovena na 12 měsíců. Přesné datum konce platnosti je vždy uvedeno na poukazu. Konec platnosti poukazu = datum vytvoření objednávky na webu). Po uplynutí platnosti poukaz propadá. Poukaz je přenositelný na jiného účastníka, než je obdarovaný = uvedený na poukazu. Poukaz však není směnitelný za peníze.

Jak postupovat při objednání poukazu?
Po odeslání objednávky – viz Koupit jako dárkový poukaz – obdržíte na mail výzvu k platbě. Úhrada dárkového poukazu je možná pouze bankovním převodem.
Po připsání částky na náš účet Vám zašleme elektronicky poukaz ve formátu PDF.
Dovolujeme si upozornit, že mezi odesláním platby a jejím zaúčtováním u nás je prodleva cca 3 pracovní dny. Pokud Vás tlačí čas a Vy potřebujete dárkový poukaz obdržet dříve, zašlete nám na mail skolasuchevystavby@saint-gobain.com potvrzení z banky o provedené platbě. 

Jak postupovat při uplatnění poukazu?
Datum konání kurzu si obdarovaný vybírá sám v rozsahu platnosti poukazu. Výběr termínu provede vyplněním řádné objednávky u zakoupeného kurzu na www.skolasuchevystavby.cz. Jelikož kurzovné již bylo uhrazeno, je nutno v objednávce do pole “zadat slevový kupon” uvést kód z dárkového poukazu. Tento kód je unikátní a lze jej uplatnit pouze jednou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.