Spící holčička

Modré ticho

Zvolte řešení, které vás ochrání před okolním hlukem

Obtěžuje vás hluk od sousedů, hlasitá hudba vaší ratolesti, ruch ulice nebo rachot sekačky ze sousední zahrady? Opatřete stěny zvukovou izolací, kterou zvládnete nainstalovat také sami. Modré akustické sádrokartonové desky zajistí akustický komfort jakéhokoli pokoje i celého bytu. Jaké jsou jejich výhody?

Proč zvolit modrou akustickou?

  • Spolehlivě tlumí hluk ze sousedních místností i z ulice.
  • Jsou univerzální. Lze je použít na vnitřní příčky, předstěny i podhledy.
  • Díky impregnaci jsou vhodné i do vlhkého prostředí, a tak není problém ani s odhlučněním koupelny.
  • Jsou vhodné do požárně odolných konstrukcí.
  • Obsahují technologii Activ’Air®, která trvale odstraňuje až 70 % formaldehydu ve vnitřním ovzduší po dobu minimálně 50 let.

Malá úprava pro velké ticho

Konstrukce s Modrou akustickou deskou jsou lehké a úzké jen několik centimetrů, takže se nemusíte bát zmenšení obytného prostoru. I přes svou tloušťku si s hlukem poradí skvěle. Například předstěna s Modrou akustickou deskou zlepší neprůzvučnost až o 25 dB. To znamená, že už vás nebude obtěžovat hlasitý rozhovor nebo třeba televize, kterou slýcháte přes zeď od sousedů.

Modré akustické systémy představují dokonalé odhlučnění

Konstrukce s Modrou akustickou deskou fungují již při jednoduchém opláštění. Pro výkonnější odhlučnění můžete použít vícenásobné opláštění nebo zdvojenou podkonstrukci.

Poslechněte si účinek odhlučnění v naší aplikaci

Pokud chcete vědět, jak dobře bude po úpravě izolován od nepříjemných ruchů váš dům nebo byt, vyzkoušejte interaktivní aplikaci dBstation a zjistěte, jak příslušný typ příčky tlumí hluk večírku nebo hlasité hudby z vedlejší místnosti. Pro maximální efekt použijte sluchátka.

Jak instalovat modré akustické desky?
Podívejte se na video

Chcete o akustických konstrukcích vedět víc?

Máte dotaz? Neváhejte se nám ozvat, rádi poradíme.