Časy se mění,
naše podstata zůstává

Na trhu jsme už víc jak 30 let a za tu dobu prošla naše společnost celou řadou změn. Jedno ale zůstává stejné – naše odhodlání být tahounem
v oboru suché výstavby.

Každý den děláme maximum, abychom vám přinesli bezpečná, kvalitní
a inovativní řešení. Taková, která vám zajistí pohodlné bydlení a zároveň budou šetrná k planetě.

NAŠE MISE

V Rigipsu vyrábíme a dodáváme výkonná, moderní a udržitelná řešení v oboru suché výstavby. Taková, která lidem pomáhají zajistit pohodlné a zdravé bydlení a zároveň jsou šetrná k planetě.

NAŠE VIZE

Být světovým lídrem v moderním a udržiteném stavebnictví. Zlepšovat každodenní život prostřednictvím vysoce výkonných řešení.

NAŠE SLIBY

Abychom každý den naplňovali svou misi, zavázali jsme se dodržovat tyto čtyři sliby:

Být blízko zákazníkům

naše působení je globální, naše péče lokální. Zůstáváme vaším odborným partnerem na českém stavebním trhu.

Přinášet
inovace

neusínáme na vavřínech, ale neustále se snažíme předvídat, která řešení nejvíc potřebujete. A pak přinést ještě něco navíc.

Poskytovat
výkon

naše produkty a technologie musí vždy mít očekávaný výkon, nabízet maximální kvalitu, produktivitu a finanční výhody.

Aplikovat udržitelný přístup

budeme vždy navrhovat řešení, která lidem přináší pohodlí, bezpečí, zdravé vnitřní prostředí a snižují dopad budov na životní prostředí.

NAŠE POSLÁNÍ

Od roku 2007 jsme součástí skupiny Saint-Gobain, světovým lídrem v moderních konstrukcích a udržitelném stavebnictví. Naše skupina navrhuje, vyrábí a distribuuje materiály a řešení pro stavebnictví a průmysl.

Vše, co děláme, vychází z našeho společného poslání:

“MAKING THE WORLD A BETTER HOME”

HISTORIE SPOLEČNOSTI

#MyslímeNaPlanetu

Malými kroky k velkým změnám

Kupředu nás žene jasné poslání: Vytvářet ze světa lepší místo pro život. Proto vyrábíme materiály, které přispívají k pohodlí a zdravému bydlení i k nižší energetické náročnosti budov.

Nikdy neusínáme na vavřínech a neustále přicházíme s inovacemi. Hledáme řešení, jak dosáhnout co největšího souladu člověka s přírodou a zajistit udržitelnou budoucnost naší planety.​