O nás

Víte, že průměrný člověk stráví přibližně 87 % svého života v uzavřených místnostech? Ať už jste právě v práci, v obchodě, v kavárně nebo odpočíváte doma, v Rigips se staráme o to, abyste se cítili příjemně, bezpečně a žili ve zdravém prostředí.

U nás najdete moderní stavební systémy, s jejichž pomocí vytvoříte rychle a efektivně příjemné a krásné prostředí, do kterého je radost se vracet. Stavební řešení Rigips splňují i ty nejpřísnější požadavky na estetiku, ekologii, pevnost, tepelně-izolační parametry, dlouhou životnost i ochranu proti vlhkosti a požáru.

Kdo jsme

Na českém trhu fungujeme přes 30 let a za tu dobu jsme se stali jedničkou v oblasti suché stavby. Díky investicím do inovací a novým nápadům u nás vždy najdete to nejmodernější a nejspolehlivější řešení, které je v současnosti na trhu. Právě díky svému přístupu k práci jsme se v České republice stali dobrým partnerem jak velkým stavebním firmám, tak jednotlivým zákazníkům, kteří právě rekonstruují třeba svou koupelnu.

Naše výrobky najdete i v zahraničí. Na export – především do zemí střední a jihovýchodní Evropy – posíláme asi ¼ naší výroby. To ale není jediné naše spojení se zahraničím. Rigips je totiž členem mezinárodního koncernu Saint-Gobain, který je světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a stavebních materiálů.

Co je pro nás důležité

Jednoduše – aby se nám všem dobře žilo nejen v interiérech, ale i venku. Proto jsou naše produkty plně recyklovatelné a vyrobené z ekologicky nezávadných přírodních surovin. V Rigips tedy nabízíme jen taková řešení, která jsou maximálně šetrná k životnímu prostředí – při výrobě a instalaci, během jejich užívání i po jejich demontování.

“Making the world a better home.” To je naše poslání.

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.