Dekorativní řešení Eurocoustic

NAVRHNĚTE SI SVŮJ
VLASTNÍ PODHLED

Podhledy a stropy jako takové jsou mnohem více než jen součást konstrukce budovy. Tvoří vlastně pátou stěnu, která dokáže úplně proměnit místnost. Kromě zlepšení komfortu pro obyvatele, mohou stropy ovlivnit celkovou náladu nebo dokonce změnit uživatelské vnímání velikosti místnosti.

Stropy lze použít k tomu, aby kanceláře nebo restaurace získaly jedinečnou identitu, aby označily
konkrétní oblasti v nákupních a zábavních centrech, vytvořily uklidňující atmosféru v nemocnicích nebo optimální
prostředí pro školní výuku.

Obrázek na pozadí úvodní sekce - rastr

S Eurocoustic můžete popustit uzdu své fantazii: vyberte si z široké řady vysoce efektivních a bezpečných řešení,
abyste vytvořili podhled, který skutečně chcete!

Načerpejte inspiraci ze dvou kategorií produktové řady dekorativních podhledových řešení:

EUROCOLORS

Dopřejte svým podhledům barvy.

  • Výběr ze 6 barevných palet
  • Celkem 40 barevných variant
  • Vizuální konzistence mezi stropními kazetami
    a závěsným systémem

objevit

EURODESIGN

Dopřejte svým stropům styl

  • Šest grafických možností
  • Bohatý charakter a styl
  • Vizuální shoda mezi stropními kazetami

objevit

EUROCOLORS

Bez ohledu na funkci budovy (kanceláře, školy, volnočasová nebo rekreační centra atd.) mohou barevné stropy navodit dojem širokého otevřeného prostoru, nebo střídavě vytvářet teplejší a intimnější náladu a zároveň odrážet primární účel stavby tím, že podporují prostředí, které je ideální pro soustředění a kretivitu, relaxaci apod.

Barvy dokážou místnost oživit. Mají významný vliv na náladu a mohou tak pozitivně ovlivnit pohodlí a duševní stav uživatelů prostoru. Existuje nespočet příležitostí pro použití barev, například po celé ploše stropu, chcete-li místnosti dát jedinečnou osobitost, na ostrůvkových stropech k označení konkrétních oblastí, malými doteky k vytvoření originálního, ale přesto diskrétního efektu nebo ve formě vodítek a ukazatelů pro naznačení cirkulační cesty.

DEKORATIVNÍ ŘEŠENÍ EUROCOUSTIC

Podhledové systémy Eurocoustic nabízí úplně novou cestu pro architektonické řešení prostoru ve spojení s vynikající prostorovou akustikou. Až 40 různých barev nebo 6 unikátních designů, které z obyčejné místnosti udělají unikátní místo.

REFERENČNÍ STAVBY

EURODESIGN

Grafické návrhy a personalizované prostory se vzory jsou dnes v módě. Na základě nových stylů tapet a cementových obkladů, které způsobily revoluci ve výzdobě stěn a podlah, nejnovější trendy jasně ukazují, že stropy jsou vnímány jako čisté plátno, které dovolí vyjádřit individuální kreativitu. Nyní můžete přidávat různé vzory, kombinace a kontrasty, abyste zdůraznili, odhalili nebo vymezili konkrétní oblasti.

Eurocoustic nabízí geometrické, poetické a futuristické designy, z nichž každý je k dispozici ve dvou verzích založených na barvách řady Eurocolors, aby dodal vašim projektům interiérového designu osobitý charakter.

CUBES

Cesta do vesmíru. Geometrický motiv s opakujícími se liniemi vedenými kolem zborcené krychle, která světlými body na tmavém pozadí připomíná nekonečný vesmír.

OMBELLE

Výlety do exotiky. Poetický vzor v japonském stylu, který svým oslnivě bílým pozadím a kontrastními vzory deštníku vyvolává pocit něhy a vzpomínky na cesty do vzdálených zemí.

BAYADÉRE

Cesta k obzoru. Až překvapivě jednoduchý, lemovaný, geometrický vzor, kde rytmus jemných linií vytváří perspektivu a přispívá k vyjádření uklidňujícího a pohodlného prostředí.

CALCAIRE

Zjistit více

ALUMINIUM

Zjistit více

EUROCOUSTIC: ŘEŠENÍ PRO KAŽDÝ PODHLED

S Eurocoustic vaše představivost nemá hranic. Vyberte si v kompletním katalogu akusticky výkonné řešení se zárukou kvality a navrhněte si svůj vlastní podhled.

REFERENČNÍ STAVBY