fbpx

Nejčastější dotazy

 

Můžu zaplatit kurzovné v hotovosti?
Úhrada tohoto kurzu probíhá pouze bankovním převodem před termínem konání. Sledujte termíny splatnosti na výzvě k platbě, které obdržíte mailem po odeslání objednávky. Platba na místě v hotovosti bohužel není možná.

Jak mám postupovat, když se nemůžu na objednané školení dostavit? 
O této skutečnosti nás informujte co nejdříve písemně na skolasuchevystavby@saint-gobain.com. Pokud tak učiníte nejpozději 5 pracovních dnů před termínem, nabízíme přesun Vaší objednávky na jiné termín daného kurzu nebo vrácení kurzovného v plné výši. Při zrušení účasti 5-3 pracovní dny před konáním kurzu vracíme  50 % z kurzovného. Při odhlášení méně než 3 pracovní dny před konáním kurzu nevzniká nárok na vrácení kurzovného. 

Jak zažádat o vrácení kurzovného?
Žádost o vrácení kurzovného musí být zaslána písemně na mail skolasuchevystavby@saint-gobain.com a musí obsahovat název a termín kurzu a číslo účtu, na který má být kurzovné vráceno. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.