Nejčastější dotazy

 

1. Jak postupovat, když mám zájem o zajištění noclehu v době kurzu?
Žádost o zajištění ubytování v 1.den kurzu můžete vepsat buď do pole “Poznámka” v objednávce, nebo nám odpovědět na mail s potvrzením Vaší objednávky (v ní najdete i termín, do kdy potřebujeme informaci dostat, abychom Vám byli schopni ubytování zajistit).  Telefonickou objednávku ubytování nepřijímáme.

2. Je možné využít ubytování i noc před začátkem kurzu?
Ano, uděláme maximum pro to, abychom Vám zajistili ubytování noc před kurzem ve stejném ubytovacím zařízení, jako v době kurzu.  Náklady jdou v tomto případě za Vámi. Zašlete nám prosím písemnou žádost (jako odpověď na potvrzení Vaší objednávky na kurz) a my Vám sdělíme místo a cenu. V případě, že budete souhlasit, ubytování zajistíme.

3.Jak mám postupovat, když se nemůžu na objednané školení dostavit? 
O této skutečnosti nás informujte co nejdříve písemně na skolasuchevystavby@saint-gobain.com.
Pokud tak učiníte více jak 5 pracovních dnů před termínem konání, nabízíme přesun Vaší objednávky na jiný termín daného kurzu nebo vrácení kurzovného v plné výši.
Při zrušení účasti 5-3 pracovní dny před konáním kurzu vracíme  50 % z kurzovného.
Při odhlášení méně než 3 pracovní dny před konáním kurzu nevzniká nárok na vrácení kurzovného. 

4.Co vše budu na kurzu potřebovat?
Doporučujeme vzít si s sebou pohodlné pracovní oblečení, včetně pracovní obuvi s pevnou špičkou. Obuv je možno u nás zdarma zapůjčit. Ve škole máme šatnu s uzamykatelnými skříňkami pro pohodlné převlečení na místě. K dispozici jsou i sprchy.

5.Mám si vozit s sebou nějaké nářadí?
Na praktických kurzech máme k dispozici veškeré potřebné nářadí pro montáž sádrokartonu, nicméně pokud si přejete vyzkoušet vlastní, můžete si ho samozřejmě přinést s sebou.

6.Můžu zaplatit kurzovné v hotovosti?
Úhrada tohoto kurzu probíhá pouze bankovním převodem před termínem konání. Sledujte prosím termíny splatnosti na výzvě k platbě, kterou obdržíte mailem po odeslání své objednávky. Platba na místě v hotovosti bohužel není možná.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.