Podmínky registrace a používání nástroje Profikalkultátor

Při využívání nástroje “Profikalkulátor” (dostupným na adrese profikalkulator.rigips.cz) prosím berte na vědomí že:
Spotřeby materiálu vypočítané nástrojem „Profikalkulátor“ jsou orientačními spotřebami přepočítanými z plochy cca 100 m² ideálního tvaru konstrukce (obdélník, čtverec).
U zboží mohou být účtovány dodatečné příplatky s ohledem na minimální dodací množství. Více informací a dodací lhůty naleznete v aktuálním ceníku Rigips na adrese https://www.rigips.cz/dokumentace/cenik/
Vyobrazené informace mají pouze informativní charakter – změna vyhrazena. Z těchto důvodů se vylučují jakékoliv nároky na úhradu případných přímých či nepřímých škod.
Do kalkulace je možné přidat i produkty, které nejsou ve standardním sortimentu Rigips a jsou pouze pro účel kalkulace, zboží není sortimentem Rigips a při jejich dodání je třeba se obrátit na příslušného výrobce.
Cena materiálu vypočtená v nástroji „Profikalkulátor“ není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. a druhou stranou závazkový vztah.
Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.