Vyhrajte materiál za 300 000 Kč!
👉🏻 Přihlaste se do Rekonstrukční výzvy.

BIM řešení

„Building information modeling“ neboli BIM zvládne mnohem víc než jen 3D obrázek či projekt budovy. Jedná se o metodiku vytváření projektu budovy.

Projektování metodikou BIM s sebou přináší nezměrné výhody v minimalizaci rizik „kolizí“ konstrukcí a TZB ve výškových úrovních. Znamená také snazší projektové řízení a logistiku na stavbě, a tím snižuje náklady na výstavbu.

Informační model může být nadále užíván po celou životnost stavby pro správu budovy. Aby byl model využitelný ke všem výše zmíněným účelům, je nutné, aby byl naplněn informacemi o konstrukcích a dalších použitých prvcích. Rigips nabízí snadný a rychlý přístup ke svým konstrukcím.

Rigips je součástí komplexní služby DEKSOFT pro projektanty a specialisty. Ve stavební knihovně DEK naleznete kompletní sortiment konstrukcí Rigips.

Plug-IN pro ArchiCad, Revit a Allplan naleznete zdarma ke stažení na:

www.deksoft.eu

SEMA je specializovaný software pracující s metodikou BIM určený zejména pro projektování dřevostavebních konstrukcí.

V dřevostavbách nacházejí široké uplatnění konstrukce Rigips. Stáhněte si připravená konstrukční data pro rychlé projektování zde nebo se podívejte do SEMA data store, kde jsou uživatelům software SEMA ke stažení přímo.

Více informací o programu SEMA na www.semacz.cz

Technická podpora SEMA: www.semacz.cz/kontakt