Vyhrajte materiál za 300 000 Kč!
👉🏻 Přihlaste se do Rekonstrukční výzvy.

Srdečně vás zveme na 12. ročník konference Dřevostavby v praxi

Ve dnech 25. – 26. 10. 2018 se bude v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Perštejnem konat již 12. ročník oblíbené konference Dřevostavby v praxi.

Divize Rigips je generálním partnerem této konference, která je každoročně určena především odborníkům z projekčních a realizačních firem, jež se specializují na výstavbu dřevostaveb. V hlavním přednáškovém sále i na komornějších workshopech vystoupí téměř 30 řečníků. Nebude chybět ani celá řada odborníků ze tří divizí společností Saint-Gobain: Rigipsu, Weberu či Isoveru, kteří účastníkům předají své dlouholeté vědomosti a praktické zkušenosti.

Těšit se můžete na problematiku dřevostaveb od podlahy až po střechu. V přísálí pak najdete desítky stolků s partnery konference, kteří budou po celou dobu akce k dispozici jako technická podpora pro řešení vašich otázek.

Tato konference není jen o načerpání praktických informací z přednášek a workshopů. Je to také společenská událost, při které se sejde přes 300 profesionálů, jejichž společným tématem jsou kvalitnější dřevostavby. K tomu všemu si ještě domyslete výborné jídlo a pití a můžete se tak těšit na akci s jedinečnou atmosférou, na kterou budete dlouho vzpomínat jak z pohledu profesního, tak společenského.

Pokud vás tato akce zaujala, tak neváhejte a zaregistrujte se online na: https://www.drevostavbyvpraxi.cz/.