fbpx
icona Menu

Certifikační školení montáže sádrokartonu

Certifikační školení montáže sádrokartonu pro zvýšení odborné kvalifikace a úrovně odborných znalostí v oblasti suché výstavby Rigips, včetně protipožárních a bezpečnostních konstrukcí a kazetových podhledů Rigips a OWA
(tzv. protipožár). Toto školení je určeno pro řemeslníky, kteří již mají osvojené zásady montáže suché výstavby a vědí, jak se systémy Rigips montují.

Délka kurzu: 1 den  (9-16 hod.)
Základní pohoštění zajištěno.

UPOZORNĚNÍ: Do ukončení nouzového stavu, kdy vláda ČR neumožňuje pořádat školení prezenční formou, se toto školení nekoná.  

Podrobný popis kurzu:
Certifikace zahrnuje všechny konstrukce na ocelové podkonstrukci. Tedy konstrukce sádrokartonové, včetně konstrukcí protipožárních, bezpečnostních a vysokých stěn na pod konstrukci z CW150. Dále konstrukce ze speciálních desek Glasroc, či konstrukčních desek RigiStabil na ocelové podkonstrukci. Současně jsou v certifikaci zahrnuté i akustické a designové podhledy i předsazené stěny a kazetové podhledy Rigips a OWA. 

Školení neobsahuje obecné zásady montáže suché výstavby.

Po úspěšném absolvování závěrečného testu znalostí je vydán Certifikát.

Metodické pokyny

Nejčastější dotazy k tomuto školení

 

Cena: 2300 Kč
(vč. 21% DPH)

Aktuálně nejsou vypsané žádné termíny

Zpět na výpis kurzů

Nevyhovuje vám termín?

Nechte nám na sebe e-mail, budeme vás o změnách a nových termínech informovat.

Pokud si přejete školení na míru nebo máte nějaké dotazy, obraťte se na vedoucí Školy suché výstavby Rigips: Bronislava Cveková
tel.: 602 663 872 , skolasuchevystavby@saint-gobain.com