Nové trendy v povrchových úpravách sádrokartonu

Odborné školení společností Dulux, Rigips a Adfors  je určeno hlavně designérům. 
Rozšíří Vám obzory nejen v oboru sádrokartonových konstrukcí a jejich následných povrchových úprav pro dokonale hladký povrch, ale také v řešení napojení na okolní konstrukce či pracovního postupu při výmalbě s ohledem na použité materiály, které jsou vhodné pro moderní typy štuků, sádrokartonů a sádrových stěrek.
 

Délka kurzu: 1 den 
Podíl praxe k teorii: 20:80
Občerstvení po celou dobu kurzu zajištěno.

 

Podrobnější obsah školení:

V rámci školení určeném pro designéry se seznámíme s teorií barev a značení odstínů v návaznosti na vliv denního a umělého světla. teoreticky i prakticky si ukážeme kvality povrchu sádrokartonových konstrukcí, které Vám pomůžou eliminovat viditelnost spár pod malbou. Ukážeme si také zajímavé designové vzory a řešení pomocí sádrokartonu, které společně s osvětlením tvoří zajímavé efekty v interiéru. Pobavíme se o možnostech dodatečného řešení akustiky v interiéru. Představíme si sklovláknité tapety, které se dodávají v mnoha moderních a elegantních dezénech kombinujících styl a funkci ochrany stěny v prostorách s vysokou frekvencí pohybu osob, jako jsou například hotely, restaurace a školy. Ukážeme si vizuální aspekt tapet tedy jaké vzory a barvy jsou k dispozici, technické benefity tapet a jejich odlišnost vzhledem k jiným tradičním řešením povrchové úpravy. Dále si vysvětlíme pracovní postup při výmalbě a také jaké materiály jsou vhodné pro moderní typy štuků, sádrokartonů a sádrových stěrek. V praktické části si vyzkoušíme práci s malířskými barvami Dulux, jejich funkčnost a použití. Na závěr se naučíme efektivně pracovat se vzorkovnicí, představíme si nástroje pro vizualizaci barevných odstínů a jejich použití v každodenní praxi.

 

Cena: 1800 Kč
(vč. 21% DPH)

Aktuálně nejsou vypsané žádné termíny

Zpět na výpis kurzů

Nevyhovuje vám termín?

Nechte nám na sebe e-mail, budeme vás o změnách a nových termínech informovat.

Pokud si přejete školení na míru nebo máte nějaké dotazy, obraťte se na vedoucí Školy suché výstavby Rigips: Bronislava Cveková
tel.: 602 663 872 , skolasuchevystavby@saint-gobain.com