Videa

Montážní návod: KOUPELNA ZE SÁDROKARTONU HABITO® H

Plánujete rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo celého domu? Potom jistě přemýšlíte nad tím, jak dlouho může taková přestavba trvat. Například rekonstrukce koupelny se vším všudy zabere průměrně 14 dní. Pokud zvolíte ten správný materiál, můžete tento čas zkrátit i na polovinu (a více) – při zachování všech výhod klasické cihly a při menší tloušťce a hmotnosti konstrukce. Podívejte se, jak na to s pomocí vysokopevnostního sádrokartonu Habito® H.

Montážní návod: ODHLUČNĚNÍ POMOCÍ SÁDROKARTONOVÉ PŘEDSTĚNY

Ruší vás často televize z vedlejšího bytu nebo hudba z pokoje vašich dětí? Pořiďte si správnou protihlukovou izolaci, která pomůže k odhlučnění místnosti. S naším montážním návodem a šikovnýma rukama to zvládnete i svépomocí.

Rigips Praxe z dílny: TMELENÍ SÁDROKARTONU

Tmelení sádrokartonu od A do Z. Podrobný návod pro začátečníky, ale na své si určitě přijdou i zkušenější sádrokartonáři. Video je plné tipů a fíglů pro usnadnění práce nehledě na to, zda vás čeká tmelení sádrokartonové příčky, podhledu či šikminy nebo tmelíte poprvé či po stopadesáté.

Rigips slaví 30 let na českém trhu

V roce 2021 si Rigips připomíná významné výročí vstupu na český stavební trh. Za tu dobu se značka Rigips stala synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby.

Tipy a triky

Zajímavosti

Seriál rekonstrukce bytu

Webináře