fbpx

Přidejte se k nám

Stanete se tak součástí společnosti, která se podílí na vývoji nových technologických postupů a šíření osvěty sádrokartonářského řemesla.

Právě hledáme lidi na tyto pozice

Žádná z otevřených pozic vám nesedne? Zkuste nám i přesto napsat, vždy rádi potkáme nové talenty. Něco o sobě a kontakt nám můžete poslat na superprace@rigips.cz.

Můžete se také zkusit podívat, zda se vám nezalíbí některá z otevřených pozic v koncernu Saint-Gobain.

Proč pracovat právě v RIGIPSu

V divizi RIGIPS v České republice je nás již více než 100 a patříme do mezinárodního průmyslového koncernu Saint-Gobain, který působí ve více než 60 zemích světa. Najdete mezi námi introverty, extroverty, sportovce i kavárenské povaleče a pokud se k nám přidáte zajisté poznáte, že tvoříme skvělou partu a táhneme za jeden provaz.

Naše hodnoty jsou:

  • Buďme zákazníkům blíž
  • Chovejme se jako majitel firmy
  • Inovujme
  • Buďme proaktivní
  • Vytvářejme otevřené a motivující prostředí
Popisek
Super práce
existuje!

Vážíme si lidí co u nás pracují

Top Employer Jsme živá firma, ve které se stále něco děje. Díky neustálému růstu vytváříme nové pracovní výzvy, na které připravujeme naše pracovníky a talenty. Každému pomáháme rozvinout jeho potenciál a podporujeme iniciativu. Poskytujeme každému možnost seberealizace a pomáháme tak dosáhnout zvolených cílů. I díky této péči jsme získali jako Skupina Saint-Gobain v letech 2016, 2017, 2018 a 2019 na základě přísného a nezávislého auditu certifikaci Top Employer.

Vladimír Kaňka
Hledal jsem zázemí stabilní a perspektivní společnosti, kterou ta naše rozhodně je. Na pozici obchodně technického zástupce jsem nastoupil do společnosti Saint-Gobain, divize Rigips před pěti lety, kdy mi byl přidělen region Praha západ, Beroun, Kladno a Rakovník.V současné době mám možnost své nasbírané zkušenosti využít na pozici vedoucího regionu Praha-východ. Pracuji v odvětví, které jsem nejen vystudoval, ale také patří mezi mé oblíbené zájmy.
Vladimír Kaňka

Pomáháme

Chceme jít příkladem. Naši společnost tvoří lidé, kteří cítí zodpovědnost i za svět kolem sebe. To se nepromítá jen v tom, jak pečujeme o naše vnitřní hodnoty a produkované materiály, ale i jak působíme navenek a co děláme pro ostatní.

Jak a komu pomáháme a koho nebo co podporujeme?

Pokud Vás zajímají bližší informace nebo se chcete přidat a pomáhat s námi, napište nám na pomahame@rigips.cz!