Vyhrajte materiál za 300 000 Kč!
👉🏻 Přihlaste se do Rekonstrukční výzvy.

Přidejte se k nám

Stanete se tak součástí společnosti, která se podílí na vývoji nových technologických postupů a šíření osvěty sádrokartonářského řemesla.

Právě hledáme lidi na tyto pozice

Žádná z otevřených pozic vám nesedne? Zkuste nám i přesto napsat, vždy rádi potkáme nové talenty. Něco o sobě a kontakt nám můžete poslat na superprace@rigips.cz.

Můžete se také zkusit podívat, zda se vám nezalíbí některá z otevřených pozic v koncernu Saint-Gobain.

Proč pracovat právě v RIGIPSu

V divizi RIGIPS v České republice je nás již více než 100 a patříme do mezinárodního průmyslového koncernu Saint-Gobain, který působí ve více než 60 zemích světa. Najdete mezi námi introverty, extroverty, sportovce i kavárenské povaleče a pokud se k nám přidáte zajisté poznáte, že tvoříme skvělou partu a táhneme za jeden provaz.

Naše hodnoty jsou:

  • Buďme zákazníkům blíž
  • Chovejme se jako majitel firmy
  • Inovujme
  • Buďme proaktivní
  • Vytvářejme otevřené a motivující prostředí
Popisek
Super práce
existuje!
Top Employer

Vážíme si lidí co u nás pracují

Jsme živá firma, ve které se stále něco děje. Díky neustálému růstu vytváříme nové pracovní výzvy, na které připravujeme naše pracovníky a talenty. Každému pomáháme rozvinout jeho potenciál a podporujeme iniciativu. Poskytujeme každému možnost seberealizace a pomáháme tak dosáhnout zvolených cílů. Díky této péči jsme již 9. rok v řadě získali jako Skupina Saint-Gobain, na základě přísného a nezávislého auditu, certifikaci Top Employer.

Stanislav Filip

Do Saint-Gobain jsem přišel před 18 lety na doporučení známé, tehdy do stavebnin Raab Karcher. Zde jsem působil 9 let a dokázal se posunout z prodejního pultu, přes asistenta obchodním zástupcům, obchodního referenta, obchodního zástupce a specialisty na suchou výstavbu až k pozici vedoucího pobočky. Suchá výstavba mi byla vždy nejbližší, snad i proto jsem byl dobře vidět a znal jsem některé dnešní kolegy z Rigipsu. Když pak Raab Karcher na trhu skončil a přišla nabídka z Rigipsu, dlouho jsem neváhal.

V Rigipsu pracuji šestým rokem. Nejprve jako obchodně-technický zástupce, kdy jsem sbíral odborné znalosti, byl jsem montážníkům technicky nápomocný, a bavilo mě být součástí technických řešení staveb. Možná právě i toto nasazení, mě dnes posunulo na vedoucího regionu.

Stanislav Filip

Pomáháme

Chceme jít příkladem. Naši společnost tvoří lidé, kteří cítí zodpovědnost i za svět kolem sebe. To se nepromítá jen v tom, jak pečujeme o naše vnitřní hodnoty a produkované materiály, ale i jak působíme navenek a co děláme pro ostatní.

Jak a komu pomáháme a koho nebo co podporujeme?

Pokud Vás zajímají bližší informace nebo se chcete přidat a pomáhat s námi, napište nám na pomahame@rigips.cz!