Vyhrajte materiál za 300 000 Kč!
👉🏻 Přihlaste se do Rekonstrukční výzvy.

Nejčastější dotazy pro online lekce

Jaké technické vybavení potřebuji pro online lekci přes MS Teams?
Základem pro kvalitní připojení je stolní počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon s přístupem na internet, s mikrofonem a reproduktory (sluchátky), popř. i webkamerou. Aplikace Microsoft Teams je dostupná na počítači s Windows 10, na Macu nebo mobilním zařízení se systémem Android či iOS.

Musím mít MS Teams nainstalovány?
Ne, MS Teams není nutno mít nainstalovány, je s nimi možno pracovat i přímo v prostředí internetového prohlížeče  – ideálně Google Chrome nebo Microsoft Edge, prohlížeč Safari (verze 13 a výše). V prohlížečích Firefox a Explorer MS Teams nefungují.

Jak se mám na online lekci připojit?
Prostým kliknutím na link, který obdržíte od nás mailem nejpozději 48 h před začátkem lekce.  Podrobný postup ZDE.

Mohou se online lekce účastnit i mí kolegové, kteří nejsou objednáni?
Ano, online lekce se s vámi mohou zúčastnit bezplatně i další kolegové. Nevzniká jim však nárok na udělení Certifikátu.

Jak probíhá certifikační test na online lekci?
Certifikační test probíhá elektronicky a výsledek je účastníkovi znám ihned. Testy se provádí na mobilních zařízeních účastníků – chytrý telefon nebo tablet, proto doporučujeme mít ho nabitý a mít u sebe brýle na čtení, potřebujete-li je. Přístup do certifikačního testu obdržíte v závěru lekce prostřednictvím SMS zprávy.

Jaká je platnost Certifikátu?
Platnost Certifikátu je 3 roky, pro členy Cechu suché výstavby ČR je platnost prodloužena na 5 let.

Kdy dostanu Certifikát?
Certifikát posíláme Českou poštou obvykle do týdne po termínu školení. O přesném termínu předání Certifikátu České poště Vás informujeme mailem. Pokud Vám Certifikát nedorazí do schránky do 7 dnů od obdržení tohoto mailu, ozvěte se nám na mail skolasuchevystavby@saint-gobain.com. Do 7 dnů od prvního odeslání Vám Certifikát odešleme znovu a zdarma. Po tomto termínu se opětovné odeslání Certifikátu řídí pravidly pro vystavení opisu (duplikátu) a je zpoplatněno částkou 200,-Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.