Nejčastější dotazy pro online lekce

Jaké technické vybavení potřebuji pro online lekci přes MS Teams?
Základem pro kvalitní připojení je stolní počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon s přístupem na internet, s mikrofonem a reproduktory (sluchátky), popř. i webkamerou. Aplikace Microsoft Teams je dostupná na počítači s Windows 10, na Macu nebo mobilním zařízení se systémem Android či iOS.

Musím mít MS Teams nainstalovány?
Ne, MS Teams není nutno mít nainstalovány, je s nimi možno pracovat i přímo v prostředí internetového prohlížeče  – ideálně Google Chrome nebo Microsoft Edge, prohlížeč Safari (verze 13 a výše). V prohlížečích Firefox a Explorer MS Teams nefungují.

Jak se mám na online lekci připojit?
Prostým kliknutím na link, který obdržíte od nás mailem nejpozději 48 h před začátkem lekce.  Podrobný postup ZDE.

Mohou se online lekce účastnit i mí kolegové, kteří nejsou objednáni?
Ano, online lekce se s vámi mohou zúčastnit bezplatně i další kolegové. Nevzniká jim však nárok na udělení Certifikátu.

Jak probíhá certifikační test na online lekci?
Certifikační test probíhá elektronicky a výsledek je účastníkovi znám ihned. Testy se provádí na mobilních zařízeních účastníků – chytrý telefon nebo tablet, proto doporučujeme mít ho nabitý a mít u sebe brýle na čtení, potřebujete-li je. Přístup do certifikačního testu obdržíte v závěru lekce prostřednictvím SMS zprávy.

Jaká je platnost Certifikátu?
Platnost Certifikátu je 3 roky, pro členy Cechu suché výstavby ČR je platnost prodloužena na 5 let.

Kdy dostanu Certifikát?
Certifikát posíláme Českou poštou obvykle do týdne po termínu školení. O přesném termínu předání Certifikátu České poště Vás informujeme mailem. Pokud Vám Certifikát nedorazí do schránky do 7 dnů od obdržení tohoto mailu, ozvěte se nám na mail skolasuchevystavby@saint-gobain.com. Do 7 dnů od prvního odeslání Vám Certifikát odešleme znovu a zdarma. Po tomto termínu se opětovné odeslání Certifikátu řídí pravidly pro vystavení opisu (duplikátu) a je zpoplatněno částkou 200,-Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.