Profikalkulátor a jeho efektivní využívání

Online školení věnované představení Profikalkulátoru Rigips, online nástroje pro kalkulování a vyhledání vhodné konstrukce, a seznámení se všemi jeho hlavními funkcemi.

Začátek: v 10:00 hod.
Délka:  cca 40 min. 
Forma školení: online v prostředí MS Teams
První setkání přes MS Teams – jak na to?
 

Profikalkulátor obsahuje kompletní portfolio konstrukcí Rigips s detailním popisem jejich deklarovaných vlastností, včetně technických listů konstrukcí, montážních návodů i příslušných CAD detailů. 
Dá jeho uživateli rychle odpovědi na otázky jako která konkrétní konstrukce splňuje dané požadavky či kolik jakého materiálu bude na výstavbu dané konstrukce potřebovat. 
Profikalkulátor umožňuje tvorbu vlastních ucelených projektů (např. konstrukce celého domu), cenových nabídek, nákupních seznamů atd.
Práce s Profikalkulátorem je intuitivní a rychlá a je užitečným partnerem při řešení konkrétních zakázek. Nechcete-li se zdlouhavě seznamovat s jeho funkcionalitami studováním či zkoušením, přihlaste se na tento webinář, kde Vás se vším seznámíme.
 
Pro výběr termínu klikněte prosím na termín níže a vyplňte objednávku. Link pro připojení obdržíte na mail den před termínem konání.

Cena: 0 Kč
(vč. 21% DPH)

Vypsané termíny

Zpět na výpis kurzů

Nevyhovuje vám termín?

Nechte nám na sebe e-mail, budeme vás o změnách a nových termínech informovat.

Pokud si přejete školení na míru nebo máte nějaké dotazy, obraťte se na vedoucí Školy suché výstavby Rigips: Bronislava Cveková
tel.: 602 663 872 , skolasuchevystavby@saint-gobain.com