Vyhrajte materiál za 300 000 Kč!
👉🏻 Přihlaste se do Rekonstrukční výzvy.

Podhledy Rigitone nově s již zbroušenými a napenetrovanými hranami

Nové hrany desek Rigitone zajišťují snazší a rychlejší montáž. Výsledkem této inovace je nejen zjednodušení práce a odbourání veškerých přípravných prací, ale také ekonomická úspora. Hrany již není potřeba před samotnou montáží brousit, ani penetrovat.

Již zbroušená a napenetrovaná hrana desek Rigitone

Rigitone se zbroušenými a napenetrovanými hranami zařazuje Rigips do prodeje postupně. Původní provedení desky bude na prodejních místech k dispozici do vyprodání zásob.

Velkoformátové desky Rigitone

Desky Rigitone se řadí mezi perforované velkoformátové sádrokartonové desky, které se využívají k vytvoření bezespárého podhledu s vysokou pohltivostí zvuku. Tyto desky lze použít i na stěny, čímž je možno dosáhnout ještě většího zkrácení dozvuku a zároveň zachovat jednotný design prostoru. Jsou vyráběny s kruhovými a čtvercovými otvory uspořádanými do mnoha vzorů – pravidelných, pravidelně přesazených nebo nepravidelných. Rubová strana těchto desek je opatřena akusticky účinnou netkanou textilií černé barvy.

Vyberte si z našeho portfolia tu správnou perforovanou desku.

Díky relativně malým hodnotám roztažnosti desek Rigitone v závislosti na změnách okolního prostředí (vlhkost, teplota apod.) jsou podhledy i předstěny tvarově stálé. Perforované akustické desky Rigitone se montují na podkonstrukci z R-CD profilů do plochy bez viditelných spár mezi deskami (technologie tmelené spáry), čímž je docíleno jednotného a architektonicky elegantního vzhledu stropu.

Díky svým vynikajícím zvukově pohltivým vlastnostem jsou vhodné zvláště do prostor, kde se shromažďuje větší počet lidí, jako jsou:

  • jídelny, restaurace a bary
  • vstupní haly, recepce a konferenční sály
  • kanceláře a zasedací místnosti
  • učebny, posluchárny, studovny a knihovny
  • muzea, galerie
  • obchodně-komerční objekty aj.

Vyzkoušejte naši akustickou aplikaci

Aplikace je vhodná pro každého, kdo řeší optimalizaci doby dozvuku v místnosti. Je jedno, zda prostory posuzujete z hlediska hygienických nároků nebo jste fanjšmekr, který si rád vychutná domácí pohodu a kvalitní zvukovou kulisu např. u sledování oblíbených filmů.