Aplikace: Vizualizace podhledů Rigips

Představujeme Vám unikátní mobilní aplikaci pro vizualizaci akustických podhledů. S pomocí rozšířené reality si můžete v reálné místnosti simulovat nový perforovaný podhled s velmi realistickými výsledky.

Tato aplikace je ideální pro všechny, kteří plánují rekonstrukci nebo si před výstavbou nového objektu chtějí vybrat vhodný materiál na stropní konstrukci pro akusticky exponované prostory. Ty se objevují v různých typech prostorů. Může jít o klasický obývací pokoj, kde si přejete vychutnat kvalitní zvuk ze své zvukové soustavy pro poslech hudby. Stejně tak se jedná o kanceláře, chodby nebo školní prostory, kde se v jeden čas sejde větší množství lidí.

Tyto materiály jsou velmi vhodné i pro společenské sály, restaurace, nemocnice a další veřejné prostory, kde je klíčová dobrá akustika.

V naší aplikaci naleznete celou řadu akustických materiálů Rigips, od perforovaných akustických desek Gyptone BIG, Rigitone, tak po kazety Gyptone a Eurocoustic, které jsou zde vypracovány do nejmenších detailů. Vizualizace podhledů Rigips Vám pomůže rozhodnout se, jaký design a vzhled je pro Váš prostor vhodný, a také jestli si u kazetových podhledů vybrat viditelný, polozapuštěný nebo skrytý rastr.

Klíčové vlastnosti akustické aplikace:

  • Možnost vizualizovat vzhled podhledu na reálné místnosti
  • Intuitivní a jednoduché mobilní rozhraní pro nastavení prostoru
  • Široký výběr vzorů perforovaných materiálů s pohltivými vlastnostmi
  • Možnost sdílet vizualizovanou místnost s dalšími osobami
  • Vybraný materiál si lze rovnou zkalkulovat a zjistit jeho cenu na danou plochu nebo na 1 m2

Pro koho je aplikace vhodná?

Aplikace je vhodná pro architekty, projektanty, stavební firmy i svépomocníky, tedy pro každého, kdo si chce představit akustické podhledy v reálném prostoru.

Věříme, že tato aplikace Vám usnadní rozhodování při výběru vhodného perforovaného materiálu Rigips a pomůže vám dosáhnout prostoru, který si představujete.

Tipy pro práci s aplikací

  • Pro nejlepší výsledek je vhodné pečlivě určit rohy místnosti.
  • Zajistěte odpovídající světelné podmínky.
  • Používejte na aktualizovaných mobilních zařízení.
  • Vyvarujte se prudkým a rychlým pohybům telefonu po místnosti.

Řešíte aktuálně dobu dozvuku?

S akustickou aplikací Rigips získáte orientační akustický posudek, který vám specifikuje, jaké produkty z portfolia perforovaných materiálů Rigips se pro danou místnost nejlépe hodí a v jaké minimální ploše jej potřebujete použít. Pro přesný akustický výpočet s rozmístěním a nasimulováním skutečného prostoru je nutné oslovit přímo odborná akustická pracoviště.

Zjištěte o akustice více

Prostorová akustika

I když si to mnohdy neuvědomujeme, jsme takřka nepřetržitě vystaveni působení hluku.

Přečíst článek

Akustika a design v interiéru

Akustické systémy Rigips řeší akustiku ze dvou pohledů. Omezení přenosu zvuku mezi různými prostory.

Přečíst článek

Nevíte si rady, neváhejte
kontaktovat naši Technickou a obchodní podporu.

220 406 606 / ctp@rigips.cz

Po—Pá: 7:30—17:00