Patříme mezi nejlepší zaměstnavatele v České republice!

Po páté na vrcholu!

Skupina Saint-Gobain v ČR opět získala prestižní certifikaci TOP EMPLOYER.

TOP EMPLOYER je pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem, který certifikuje nejlepší zaměstnavatele dle přísných kritérií v oblasti personálního řízení, pracovních podmínek, interní komunikace i vystupování zaměstnavatele na trhu. Skupina Saint-Gobain, která v ČR zaměstnává více než 4 500 zaměstnanců, získala toto ocenění již popáte v řadě.

„Opakované získání této certifikace je pro nás potvrzením, že se nám daří vytvářet pracovní prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře, nadřízení si váží jejich práce, podporují a umožňují jejich další růst. Současně je pro nás výzvou k tomu, abychom ještě více rozvíjeli naše zaměstnance, nadále rozšiřovali spolupráci mezi různými týmy a přitom stále udrželi rovnováhu pracovního a soukromého života. Získání této prestižní certifikace nás právem řadí k nejlepším a nejdůvěryhodnějším zaměstnavatelům v České republice. Jsem samozřejmě hrdý na všechny zaměstnance, kteří vytváří takovou skvělou firemní kulturu, ale i na management a personální tým, kteří nám pomohli tohoto výsledku dosáhnout“  komentoval získání ocenění personální ředitel Skupiny Saint-Gobain Eastern Europe Robert Kudrna.

Výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem Top Employers Institute identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Zejména hodnotí výjimečné zaměstnanecké podmínky, rozvoj lidských zdrojů, hledání nových talentů na všech úrovních organizace, stejně tak optimalizaci všech personálních procesů a zaměstnanecké benefity.

Saint-Gobain je v České republice jednou ze 14 firem, kterým se podařilo touto certifikací pro rok 2020 úspěšně projít.
Skupina Saint-Gobain získala jako globální lídr na trzích udržitelného bydlení také ocenění Top Employer Global.

Certifikace TOP EMPLOYER

Klíčové pro celou certifikaci Top Employer je absolvování přísného posuzování a zkoumaní, jehož cílem je zjistit, zda společnost splňuje stanovené mezinárodní standardy potřebné k získání této certifikace. Jedná se o nezávislou certifikaci, kdy jsou všechny požadované parametry nezávisle auditovány.

Top Employers Institute hodnotil Saint-Gobain v České republice na úrovni všech personálních procesů a standardů, které zahrnují tato kritéria:
• strategie pro rozvoj a hledání talentů,
• plánování pracovní síly,
• přijímání nových zaměstnanců a proces jejich zapracování,
• vzdělávání a rozvoj,
• řízení výkonnosti,
• rozvoj managementu,
• možnosti kariérního růstu a rozvoje,
• zaměstnanecké benefity,
• firemní kultura.