Pro architekty

Moderní architektura se dnes stále více pohybuje mezi funkčností a estetikou na jedné straně a tlakem na čas a náklady na straně druhé. Proto jsou právě v dnešní době žádaná příslušně flexibilní řešení. Rigips – tento název není bezdůvodně synonymem a druhovým označením pro suchou vnitřní výstavbu: sádrokartonovou desku. V České republice má Rigips více než dvacetiletou tradici a udává tedy směr v systémech suché výstavby, díky nimž projektanti a zpracovatelé nabízejí propracovaný interiérový design vyhovující i těm nejnáročnějším požadavkům na zvukovou izolaci a požární ochranu.
Díky velkému počtu inovací nabízí dnes Rigips správné řešení pro téměř jakoukoli konstrukci.

Systémová řešení Rigips se používají v bytové výstavbě, stejně jako v kancelářských budovách, nemocnicích, koncertních sálech nebo školách.
Pouze pokud mají všechny produkty konstantně vysokou kvalitu a jsou navzájem sladěny, může vzniknout špičková kvalita a bezpečnost. Proto Rigips nabízí komplexní systémy suché výstavby. Od sádrokartonových a sádrovláknitých systémů až po jemné omítky a stěrky pro interiéry, které jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin. Jsou plně recyklovatelné a ani jako odpad nezatěžují životní prostředí.
Rigips tedy nabízí jen taková řešení, které jsou maximálně šetrná k životnímu prostředí – při výrobě a instalaci, během jejich užívání i po jejich demontování.

Oslovte nás ihned, prostřednictvím našeho centra obchodní podpory či obchodního zástupce, který je Vašemu bydlišti nejblíže.

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.