Proč Rigips

Komfort interiéru nezávisí na barvě stěn ani na stylu nábytku. To, co tvoří skutečně pohodlné a příjemné prostředí je zdravý interiér, čistý vzduch, dokonalé ticho a pevné stěny, na které se můžete spolehnout. Víme, jak je důležité, abyste se dobře cítili doma, v práci, v kině nebo třeba v obchodě. Proto je naším cílem nabízet řešení, která splní všechny vaše nároky na komfort a kvalitu.

1. Moderní materiály

Neustále investujeme do vývoje a nových nápadů, a proto nabízíme jen moderní a spolehlivé materiály. Co to znamená pro vás? Třeba kvalitní ovzduší nebo ticho a klid u vás doma. Anebo jistotu, že vaše příčka zvládne i upevnění mohutné skříně, přivrtání těžké police nebo dokonce instalaci domácí lezecké stěny.

Prohlédněte si desky s vynikající odolností proti vlhkosti Glasroc H a desky HABITO s mechanickou odolností a vysokou nosností. Anebo se podívejte na příčky, díky kterým neuslyšíte ani hraní na bubny z vedlejšího pokoje.

2. Vše do sebe zapadá

Díky systému Rigips je montáž příček, podhledů, zdí nebo podlah rychlá a jednoduchá. Mnohé zvládnete sami. Pokud si na to netroufáte, můžete využít služeb certifikovaných firem a řemeslníků, kteří vám pomůžou s realizací.

3. Poradenství a cenová nabídka na míru

Systémy Rigips jsou dostupné v široké distribuční síti našich partnerů, kteří vám rádi poradí s nákupem a vytvoří cenovou nabídku na míru. Odhad potřebného materiálu si můžete sestavit také přímo u nabízených řešení.

Až se do stavby pustíte, nemusíte pro radu chodit daleko. Připravili jsme pro vás video návody, publikace a pro náročné i Školu suché výstavby. Samozřejmě vždy rádi zodpovíme vaše dotazy.

Naše zkušenosti poslouží i vám

Pomohli jsme zrealizovat mnoho staveb od rodinných domů a rekonstrukcí bytů až po nemocnice a obrovská obchodní centra. Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Podívejte se na některé z nich a přesvědčte se sami.