fbpx Pokládka suché sádrokartonové podlahy - Rigips

Pokládka suché sádrokartonové podlahy

Pokládka suché podlahy z konstrukčních desek RigiStabil nebo podlahových dílců RigiStabil, včetně doplnění dodatečné izolační vrstvy, řešení napojení na okolní konstrukce a podmínek pro povrchové úpravy.

Podíl praxe k teorii: 80:20
Počet osob na 1 stanoviště praxe: 4
Délka kurzu: 1 den  (9:30-17:00 hod.)
Občerstvení po celou dobu kurzu zajištěno.
Naše tipy na ubytování před či po kurzu naleznete zde.

Podrobný popis kurzu

Na tomto kurzu vás provedeme pokládkou podlahy tzv. suchou cestou. Pracovat budeme s konstrukčními sádrokartonovými deskami RigiStabil a/nebo podlahovými dílci RigiStabil E25. Poté, co si vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými skladbami podlah a jejich účelem použití, pustíme se do samotné montáže. Prvním krokem bude příprava a srovnání podkladu do roviny a uložení zvoleného druh izolantu. Při pokládce podlahových dílců nebo desek RigiStabil si projdeme pravidla správného deskokladu, lepení spojů a sponkování. Nezapomeneme ani na detaily, jakou jsou zásady napojení podlahy na okolní konstrukce, či jak si poradit s kabely v podlaze. V závěru kurzu si probereme otázky spojené s další povrchovou úpravou v návaznosti na zvolenou podlahovou krytinu.

Cena: 1210 Kč
(vč. 21% DPH)

Vypsané termíny

Zpět na výpis kurzů

Nevyhovuje vám termín?

Nechte nám na sebe e-mail, budeme vás o změnách a nových termínech informovat.

Pokud si přejete školení na míru nebo máte nějaké dotazy, obraťte se na vedoucí Školy suché výstavby Rigips: Bronislava Cveková
tel.: 602 663 872 , skolasuchevystavby@saint-gobain.com