Vyhrajte materiál za 300 000 Kč!
👉🏻 Přihlaste se do Rekonstrukční výzvy.

Výstavba kazetového a akustického perforovaného podhledu

Výstavba kazetového podhledu a podhledu pro prostorovou akustiku z velkoplošných perforovaných desek, včetně zabudování svítidel a řešení pro dodatečné kotvené břemen.

Podíl praxe k teorii: 80:20
Počet osob na 1 stanoviště praxe: 4
Délka kurzu: 1 den (9:30-16:30 hod.)
Občerstvení po celou dobu kurzu zajištěno.

Podrobný popis kurzu

Na úvod se budeme věnovat kazetovým podhledům, projdeme jednotlivé typy konstrukcí, druhy hran kazet a jejich kompatibilitu. Poté, co se zorientujeme v montážních nosných a nenosných profilech, se pustíme do vyměření, rozvržení a montáže závěsné konstrukce kovového roštu. Po jejím dokončení vložíme kazety, přičemž si projdeme všechna pravidla správného kladu kazet. Do podhledu si namontujeme světla bodová i kazetová čtvercová. V závěru této části se budeme věnovat pravidlům pro dodatečné kotvení břemen a projdeme si i zásady čištění a renovace kazetového podhledu.

Byť se velkoplošné perforované desky pro prostorovou akustiku montují na rastr z běžných R-CD a R-UD profilů, není jejich montáž shodná s běžnými SDK podhledy. Dodržet jiné rozteče podkonstrukce jsou pro zkušené sádrokartonáře hračka, ale na co všechno si dát pozor při opláštění, aby vzor tvořený perforací navazoval a spáry byly upraveny neznatelně? To vše si vyzkoušíte v závěrečné části kurzu.

Věříme, že po absolvování tohoto kurzu dáte za pravdu našemu tvrzení, že montáž podhledů pro prostorovou akustiku je jednoduchá a rychlá.

Medailonky školitelů

Nejčastější dotazy k tomuto kurzu

Tento kurz můžete zaplatit pomocí benefit bodů z programu BENEFIT PLUS.
 

Cena: 2000 Kč
(vč. 21% DPH)

Vypsané termíny

Zpět na výpis kurzů

Nevyhovuje vám termín?

Nechte nám na sebe e-mail, budeme vás o změnách a nových termínech informovat.

Pokud si přejete školení na míru nebo máte nějaké dotazy, obraťte se na vedoucí Školy suché výstavby Rigips: Bronislava Cveková
tel.: 602 663 872 , skolasuchevystavby@saint-gobain.com