Výstavba kazetového podhledu

Výstavba kazetového podhledu, včetně zabudování svítidel a řešení pro dodatečné kotvené břemen.

Podíl praxe k teorii: 80:20
Počet osob na 1 stanoviště praxe: 4
Délka kurzu: 1 den (9:30-16:30 hod.)
Občerstvení po celou dobu kurzu zajištěno.

Podrobný popis kurzu

Na úvod si projdeme jednotlivé typy konstrukce, druhy hran kazet a jejich kompatibilitu. Poté, co se zorientujeme v montážních nosných a nenosných profilech, se pustíme do vyměření, rozvržení a montáže závěsné konstrukce kovového roštu. Po jejím dokončení vložíme kazety, přičemž si projdeme všechna pravidla správného kladu kazet. Do podhledu si namontujeme světla bodová i kazetová čtvercová. V závěru kurzu se budeme věnovat pravidlům pro dodatečné kotvení břemen a projdeme si i zásady čištění a renovace kazetového podhledu.

Variantou demontovatelných kazetových podhledů jsou podhledy lamelové. V rámci teoretické části kurzu si projdeme i specifika montáže lamelových podhledů. 
Věnovat se budeme i specifikám montáže demontovatelných požárních předělů. 

Věříme, že po absolvování tohoto kurzu dáte za pravdu našemu tvrzení, že montáž kazetových či lamelových podhledů je jednoduchá a rychlá.

UPOZORNĚNÍ: Zveřejněné termíny probíhají v případech, kdy jsou povoleny akce v interiéru s minimálním počtem 10 osob. Jsou na nich dodržována aktuálně platná protiepidemická opatření nařízená Ministerstvem zdravotnictví ČR a/nebo jiné kompetentní instituce.

Cena: 1800 Kč
(vč. 21% DPH)

Aktuálně nejsou vypsané žádné termíny

Zpět na výpis kurzů

Nevyhovuje vám termín?

Nechte nám na sebe e-mail, budeme vás o změnách a nových termínech informovat.

Pokud si přejete školení na míru nebo máte nějaké dotazy, obraťte se na vedoucí Školy suché výstavby Rigips: Bronislava Cveková
tel.: 602 663 872 , skolasuchevystavby@saint-gobain.com