Pokládka suché sádrokartonové podlahy

Pokládka suché podlahy z konstrukčních desek RigiStabil nebo podlahových dílců RigiStabil, včetně doplnění dodatečné izolační vrstvy, řešení napojení na okolní konstrukce a podmínek pro povrchové úpravy.

Podíl praxe k teorii: 80:20
Počet osob na 1 stanoviště praxe: 4
Délka kurzu: 1 den  (9:30-16:00 hod.)
Občerstvení po celou dobu kurzu zajištěno.
 
Podrobný popis kurzu

Na tomto kurzu vás provedeme pokládkou podlahy tzv. suchou cestou. Pracovat budeme s konstrukčními sádrokartonovými deskami RigiStabil a/nebo podlahovými dílci RigiStabil E25. Poté, co si vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými skladbami podlah a jejich účelem použití, pustíme se do samotné montáže. Prvním krokem bude příprava a srovnání podkladu do roviny a uložení zvoleného druh izolantu. Při pokládce podlahových dílců nebo desek RigiStabil si projdeme pravidla správného deskokladu, lepení spojů a sponkování i šroubování. Nezapomeneme ani na detaily, jakou jsou zásady napojení podlahy na okolní konstrukce, či jak si poradit s kabely v podlaze. V závěru kurzu si probereme otázky spojené s další povrchovou úpravou v návaznosti na zvolenou podlahovou krytinu.

Medailonky školitelů

Nejčastější dotazy k tomuto kurzu

Chci tento kurz darovat – jak na to?

Tento kurz můžete zaplatit pomocí benefit bodů z programu BENEFIT PLUS.

Cena: 2000 Kč
(vč. 21% DPH)

Vypsané termíny

Zpět na výpis kurzů

Nevyhovuje vám termín?

Nechte nám na sebe e-mail, budeme vás o změnách a nových termínech informovat.

Pokud si přejete školení na míru nebo máte nějaké dotazy, obraťte se na vedoucí Školy suché výstavby Rigips: Bronislava Cveková
tel.: 602 663 872 , skolasuchevystavby@saint-gobain.com