fbpx

Glasroc H nedá vodě ani plísni žádnou šanci. Inovace ve vaší koupelně!

Hledáte materiál pro suchou výstavbu stěn nebo podhledů, které odolají vlhkosti i plísním? Odpovědí je impregnovaná sádrová deska Glasroc H speciálně vyvinutá do „mokrých interiérů“. Díky zvýšené vodoodpudivosti a odolnosti proti plísním plní Glasroc H dlouhodobě svou funkci i v prostředích s nadměrnou vzdušnou vlhkostí, jako jsou plavecké bazény, veřejné sprchy, wellness centra nebo průmyslové prádelny.

Glasroc H: speciální úprava proti vlhkosti i požáru

  • Materiál neobsahuje žádný organický komponent, který by mohl představovat živnou půdu pro plísně, a deska tedy růstu plísní nedá žádnou šanci.
  • Povrch tvoří vodoodpudivá skelná rohož, impregnace a speciální receptura při výrobě zajišťuje extrémně nízkou nasákavost desky.
  • Díky kontrolované hmotnosti a skelné výztuži sádrového jádra deska velmi dobře odolává požáru.

Nízká hmotnost a chytré stavební řešení

Desky Glasroc H dosahují jen desetinu váhy běžného zdiva, a manipulace při výstavbě je proto velmi pohodlná a snadná. Keramický obklad je díky technickým parametrům desek možné provádět bez penetrace a dokonce také bez nutnosti redukovat rozteče profilů. Uvažujete o jejich využití, ale potřebujete poradit s montáží? Kontaktujte nás, každý pracovní den vám rádi poradíme.